ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

Зовнішня обшивка балкона – такий же важливий і відповідальний момент при його впорядкуванні, як і скління. Особливо, якщо тут немає надійного бетонного або цегельного парапету. Така обробка перетворює зовнішній вигляд, виступає додатковим захистом для конструкції, може якісно поліпшити тепло- і звукоізоляційні властивості.

Типи обшивки

Зовнішня обшивка балкона – такий же важливий і відповідальний момент при його впорядкуванні, як і скління. Особливо, якщо тут немає надійного бетонного або цегельного парапету. Така обробка перетворює зовнішній вигляд, виступає додатковим захистом для конструкції, може якісно поліпшити тепло – і звукоізоляційні властивості.

Відповідні роботи краще довірити нашим професіоналам, вони підберуть відповідний матеріал, розрахують допустимі навантаження на балконну плиту, оперативно виконають цей вид робіт з використанням утеплювачів або без них.

Дізнатися подробиці про послугу обшивки балкона у Києві ви можете будь-яким зручним для вас способом. Наш фахівець готовий виїхати на заміри та консультацію, щоб швидше втілити в життя бажаний проект.

Що дає зовнішня обшивка балкона?

До переваг якісної обробки балконів зовні відноситься наступне:

  • завершений, естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • додатковий захист приміщення від атмосферних впливів: дощу, снігу, вітру і т. д.;
  • можливість утеплення без втрати корисної балконного простору;
  • додатковий бар’єр від проникнення бруду і пилу;
  • підвищена звукоізоляція.

Забезпечити ці переваги при обробці балкона зовні можна за рахунок використання найбільш підходящих матеріалів. Сьогодні до їх числа відноситься сайдинг та профнастил. А ось застосування пластикової вагонки для зовнішніх робіт не рекомендується, так як вона спочатку не призначена для цих цілей.