УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНА

Балкони бувають двох типів, холодний та теплий, дуже важливо правильно підібрати теплоізоляційні матеріали щодо вимог….,?????!

Утеплення:

  • Екструдований Пінополістирол -це теплий, легкий і відносно міцний матеріал. Крім того, він стійкий до води, яка після контакту не гниє.

Пінополістирол чудово підходить для вологого середовища, тому він ідеально підходить для утеплення зовнішніх стін, фундаментів, підлоги на землі, стелі та даху. Залежно від місця нанесення, він повинен мати дещо інші властивості. Зазвичай виробники вказують на етикетці призначення полістиролу за призначенням

При виробництві його роблять не пористим та однорідним, завдяки цьому плити виявляють високу стійкість до полинання води, вони дуже стійкі до механічних і твердих пошкоджень. ( рекомендуеться для теплих балконів)

  • Пінопласт. Під час його виробництва гранули полістиролу нагріваються і спінюються, завдяки чому вони значно збільшують свій обсяг. Потім гранули з’єднуються між собою – найчастіше у вигляді плит або блоків, хоча іноді вони також є у вільному вигляді. Він поступається по теплоізоляційним властивостям перед екструдованим пінополістиролом ( використовують для холодного скління)
  • Мінеральна вата
  • Фольгоізол
  • Пробарьер