МЕБЛІ НА БАЛКОН

Ми збираємо і встановлюємо:

  • шафи від підлоги до стелі;
  • тумбочки від підлоги до підвіконня;
  • комоди/крісла/дивани;
  • робоче місце.

Меблі можуть бути вбудованими або каркасними. Вбудовані виготовляються в процесі внутрішньої обшивки балкону та не піддаються переміщенню. Каркасні меблі виготовляються під замовлення будь якого розміру ,у будь який момент їх можна переставити або прибрати.

Шафи на балкон – це унікальне рішення економії місця в квартирі і на балконі. Компактна і містка шафа прекрасно доповнить інтер’єр нового балкона.

Найважливіше – це правильно підібрати шафу, так як від цього буде залежати економія місця на балконі. Як тільки Ви починаєте займатися ремонтом балкона , необхідно продумати де буде встановлюватися шафа, оскільки існує помилкова думка, що це питання цілком можна залишити «на потім ». Під час заміру ми можемо візуально запланувати оптимальні розміри шафки, а також як будуть відкриватися двері, і якщо є необхідність – способи кріплення.

Виникає питання, як при «досить маленьких» розмірах балкона помістити всі речі і предмети, яким немає місця в квартирі? Шафа на балконі вирішує багато проблем пов’язаних з простором, комфортом проживання сім’ї і затишку в приміщенні. Шафа дозволяє розвантажити квартиру і помістити більшу частину речей на балкон, при цьому уникнувши захаращення, оскільки неминуче всі речі повільно переміщаються на балкон.

Шафа для балкона так само актуальне, якщо балкон буде використовуватися як продовження кімнати. В даному випадку шафа незамінний для зберігання коробок взуття, чудовий варіант для любительок черевиків, одягу. Зручно зберігати книги або документи, які просто не поміщаються в столі.

Вам не потрібно самим міряти балкон, а потім переживати, чи влізе в вибране місце нова шафа, думати, як її привезти, або додатково платити за доставку. Наш майстер сам приїде і виміряє розміри, і з цього моменту ми беремо всю відповідальність за точність розмірів і якість збірки на себе.

Ми рекомендуємо замовляти шафи або тумби на балкон, разом з внутрішньою обшивкою балкона або лоджії. В такому випадку Ви Отримаєте шафу під колір стін балкона, оскільки ми виконуємо складання індивідуально з матеріалів обшивки.

Значно заощадите свій час замовляючи у Нас, Вам не потрібно більше сидіти в інтернеті, передзвонювати і шукати нових підрядників. А далі – втрачати ще один день на установку. Ми проведемо всі роботи паралельно з обшивкою балкона.