Дах на балкон

Дах для балкона повинен забезпечувати хороший захист і витримувати перепади температур і атмосферні опади. Дах ми можемо виготовити з різноманітних матеріалів на ваш вибір: профнастил, полікарбонат, ондулін або металочерепиця.

Дах завжди встановлюється з кутом нахилу не менше ніж 30 градусів, для того щоб опади видалялися природним шляхом. Виготовляється дах із каркасноі металевої або дерев’яної конструкції, яка кріпиться до стіни будівлі. На неї вкладаються покрівельні матеріали.

Дах для балкону може знадобитися навіть у випадку, якщо балкон не засклений. Він захистить відкритий балкон від опадів і тоді плита балкона або лоджії прослужить довше.
Дахи бувають рамкові( незалежні) та каркасні.

Каркасний дах встановлюється поверх скляної конструкції і спирається на неї. Зсередини каркасний дах обов’язково герметизується і утеплюється.
Виліт козирьку повинен бути не менше 150 мм , для того щоб вода стікала далі від вікон. Також покрівля повинна мати великий коефіціент відбивання тепла, для цього по можливості вибирають білий або сріблястий колір даху.Це допоможе у літні дні стримувати підвищення температури на вашому балконі.

Рамковий дах встановлюється на опорні стійки, які впираються на парапет, або в балконну плиту.

З‘єднання даху балкону зі стіною будинку обов’язково герметизується( бітумною стрічкою, мастикою, методом оштукатурювання та ін…)